تبلیغات
اینجا همه چی در همه

اینجا همه چی در همه
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
آیا در انتخابات آینده مجلس شرکت میکنید؟فراکسیون اقلیت و برخی چهره ها و جریانهای اصلاح طلب که تا کنون از تندروی های آقای موسوی و کروبی حمایت می کردند، 

در واکنش به اقدامات اخیر موسوی و کروبی اظهار داشتند: مواضع ضد نظام موسوی و کروبی عامل اصلی انحلال جریان 

اصلاحات در عرصه سیاسی است.............

فراکسیون اقلیت و برخی چهره ها و جریانهای اصلاح طلب که تا کنون از تندروی های آقای موسوی و کروبی حمایت می کردند، در واکنش به اقدامات اخیر موسوی و کروبی اظهار داشتند: مواضع ضد نظام موسوی و کروبی عامل اصلی انحلال جریان اصلاحات در عرصه سیاسی است.

انوشیروان محسنی بندپی نماینده نوشهر و چالوس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در واکنش به اقدامات اخیر موسوی و کروبی برای راهپیمایی 25 بهمن افزود: در شرایط فعلی هیچ راهپیمایی و ساختارشکنی توجیه سیاسی و قانونی ندارد؛ زیرا ملت ایران 22 بهمن ماه هم پیمانی و همراهی خود با ملت مصر را اعلام نمودند.

وی تأکید کرد: نباید ساختارشکنی ها و قانون شکنی های موسوی و کروبی را به پای جریان معتدل اصلاحات نوشت چون این جریان راهپیمایی 22 بهمن ماه را اعلام حمایت ملت ایران از انقلاب مصر می داند و با هرگونه قانون شکنی مخالف است.

محسنی بندپی اظهار داشت: فراکسیون اقلیت به عنوان یکی از ارکان اصلاحات با حرکت های ساختارشکنانه موسوی و کروبی در راستای ایجاد اغتشاش و ناآرامی در جامعه مخالف است.

*موسوی و کروبی ملت را در مقابل جریان اصلاحات قرار دادند

در ادامه عضو شورای مرکزی حزب همبستگی با اشاره به  اقدامات اخیر موسوی و کروبی برای ایجاد اغتشاش در جامعه نیز گفت: موسوی و کروبی با انتشار بیانیه های ساختارشکن عامل اصلی جریان نفاق در جامعه هستند که این مسأله منجر به از بین رفتن جریانات اصلاحات در جامعه خواهد شد.

همایون ابوسعیدی با تأکید بر اینکه موسوی و کروبی جریان اصلاحات را به نابودی کشانده و آن را از صحنه اجتماع محو کردند، افزود: موسوی و کروبی عامل انحلال جریان اصلاحات هستند و با ایجاد اغتشاش در سطح جامعه ناامنی و حلقه فشار بر جریان اصلاحات را تنگ تر کردند.

وی تصریح کرد: اقدامات ساختارشکنانه موسوی و کروبی مردم را رودرروی جریان اصلاحات قرار داد؛لذا آنها در جریان اصلاحات در کشور جایگاه اجتماعی و مردمی خود را به طور کل از دست داده است که این مسأله از جمله تبعات حرکات ساختارشکن موسوی و کروبی است.

ابوسعیدی با تأکید بر اینکه حرکات رادیکال موسوی و کروبی گریبانگیر تمام جریان اصلاحات تا به امروز شده است، خاطرنشان کرد: موسوی و کروبی باید جدایی خود از جریان اصلاحات در رسانه های مکتوب و تصویری کشور به طور رسمی اعلام نمایند تا شاید این جریان بتواند طی مرور زمان بازنگری و پالایش خود را آغاز نماید.

*حرکات رادیکال موسوی و کروبی جریان اصلاحات را بیش از گذشته به انزوا می کشاند

همچنین عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با تأکید بر اینکه چهره های اصلاحات از هرگونه حرکت افراطی و رادیکال باید خودداری نمایند، گفت: حرکات رادیکال موسوی و کروبی طی یک سال گذشته جریان اصلاحات را بیش از گذشته به انزوا و نابودی می کشاند.

محمد رئوف قادری با اشاره به فراخوان غیرقانونی موسوی و کروبی برای راهپیمایی 25 بهمن افزود: بی تدبیری موسوی و کروبی در مواجهه با مسائل و مشکلات جریان اصلاحات را از روال عادی و رو به رشد خود به عقب کشانده و این جریان را در آینده ای نزدیک به نابودی خواهد کشاند.

وی با اشاره به اینکه چهره های اصلاحات باید در اتخاذ مواضع و انتشار آن در جامعه از رفتار رادیکالی و ساختارشکن دوری نمایند،تصریح کرد: اتخاذ و انتشار مواضع ساختارشکن و رادیکال تنها در جامعه اختلال،اغتشاش و بی نظمی ایجاد می کند که نتایج آن تنها منجر به از بین رفتن جریان اصلاحات در کشور خواهد شد و قطعا این مسأله به ضرر اصلاح طلبان تمام می شود.

 

 


[ جمعه 27 خرداد 1390 ] [ 02:01 ق.ظ ] [ حامد tatal ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

یکی برای همه
همه برای ایران

IRAN
 

.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
بک لینک طراحی سایت