اینجا همه چی در همه
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
آیا در انتخابات آینده مجلس شرکت میکنید؟«به نام خدا»

اولین موزیک ویدیوی حامدتتل 

Hamed Tatal
فرمت 3gp
(بادوربین غیرحرفه ای)

بازخوانی «باورنکن» ازمهدی یراحی

لطفا نظرتون رو حتما برام بنویسید تا استفاده کنم.

باسپاس

[http://www.aparat.com/v/f12f0b084e445fbcb9c46971be4289c2124566]

[ پنجشنبه 20 بهمن 1390 ] [ 02:16 ق.ظ ] [ حامد tatal ]
در این عکس 9 نفر وجود دارند بگردیدوبیابید
وتوانایی چشمتون رو امتحان کنید.

69512665151858215491.jpg" alt="" />

[ پنجشنبه 20 بهمن 1390 ] [ 01:18 ق.ظ ] [ حامد tatal ]

این هم آهنگ های پرسپولیسی

(باعکس هایی از  ادوار مختلف تیم)

mahabad2020.persiangig.com


آهنگ پرسپولیس قهرمان میشه از Amin Nikoo( حجم : 2.7mb )


 


آهنگ پرسپولیس ازAmir smax( حجم : 4.7mb )آهنگ یه پرسپولیس ایران از سعید محمدی( حجم : 4mb )


 

آهنگ پرسپولیس - سپاهان از تیرداد ( حجم : 7mb )


 

آهنگ پرسپولیس از Amin Hadaf( حجم : 3.3mb )


 

آهنگ پرسپولیس از Amir Smax( حجم : 4.1mb )


 

آهنگ پرسپولیس از رضا هیتلر ( حجم : 3.3mb )

 

آهنگ قرمزته از قاسم افشار ( حجم : 3.9mb )

 

آهنگ پرسپولیس از فرزین( حجم : 6.6mb )

 

آهنگ مردان پرسپولیس 1 ( حجم : 1.3mb )

 

آهنگ مردان پرسپولیس 2 ( حجم : 3.3mb )

 

آهنگ پرسپولیس از Frem( حجم : 2.6mb )

 

آهنگ قرمزته از گروه کر ( حجم : 4.5mb )


برای دیدن عکس های بیشتر به ادامه نوشته بروید


این پکیج تقدیم به همه هم تیمی های قهرمان


only  PERSPOLIS

هشت ابدی

 


ادامه نوشته
[ چهارشنبه 19 بهمن 1390 ] [ 02:40 ق.ظ ] [ حامد tatal ]
فیلم سینمایی "جدایی نادر از سیمین" ساخته اصغر فرهادی به عنوان نماینده ایران در اسکار معرفی شد.

 

به گزارش مهر، امیر اسفندیاری، سخنگوی هیئت انتخاب فیلم ایرانی اسکار در سال جاری، ضمن اشاره به پایان مذاکرات اعضای این هیات و انجام تمامی بررسی‌ها براساس ساز و کارهای موجود که فیلم های واجد شرایط را با توجه به کلیه جوانب از ابعاد صنعتی، فرهنگی، انتقادی، موفقیت های بین المللی، پخش جهانی و ... بر مبنای مدارک و اسناد گردآوری شده ارزیابی می‌کند، بیانیه نهایی هیات مزبور را جهت اطلاع رسانی در اختیار رسانه‌ها قرار داد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: با پایان بررسی‌های هیئت انتخاب فیلم ایرانی برای معرفی به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی در خصوص کلیه عناوین واجد شرایط که در فاصله زمانی 9/7/1389 تا 8/7/1390 در کشورمان برای نخستین بار حداقل به مدت هفت روز متوالی اکران شده اند، اعضاء این هیئت ضمن تقدیر از سازندگان فیلم‌های "آلزایمر"، "اینجا بدون من"، "مرهم" و "ورود آقایان ممنوع"، با توجه به جمیع جهات و به اتفاق آراء، فیلم "جدایی نادر از سیمین" ساخته اصغر فرهادی را در مقام نماینده سینمای ایران در رقابت بهترین فیلم خارجی زبان در هشتاد و چهارمین مراسم اسکار (سال 2012) معرفی می‌کند.

اعضاء هیئت انتخاب عبارتند از رویا تیموریان، پوران درخشنده، محمد بزرگ‌نیا، شهرام جعفری‌نژاد، محمد داودی، علیرضا شجاع‌نوری، مهدی صباغزاده، رسول صدر عاملی و امیر اسفندیاری.

همچنین:

قدس انلاین- قاآنی- عضو هیات انتخاب فیلم ایرانی اسکار در گفت وگو با خبرنگار ما از دلایل انتخاب ' جدایی نادرازسیمین 'برای شرکت در اسکار گفت.

رسول صدر عاملی عضو هیات انتخاب فیلم ایرانی اسکار در گفت و گو با خبرنگار ما درباره شرایط و دلایل انتخاب فیلم" جدایی نادر از سیمین "ساخته اصغر فرهادی برای حضور در اسکار گفت:شرایط پذیرش اکادمی اسکار بدین شکل است که انها فیلمی را انتخاب می کنند که مفهوم کامل سینما را داشته باشد.


رسول صدر عاملی افزود: در واقع برای اسکار فسلمی که هم وجه هنری و هم جذب مخاطب عام را در خود داشته باشد فیلم کاملی است در حالیکه در کشور ما فیلمی که مخاطب بیشتری دارد یعنی فیلم هنری نیست و یا بلعکس!

عضو هیات انتخاب فیلم ایرانی اسکار در ادامه افزود: فیلم" جدایی نادر از سیمین" فیلم شناخته شده ای در جهان است و در بسیاری از جشنواره ها و کشورها اکران شده است و وقتی به پرونده فیلم نگاه می کنید متوجه 400 نقد مثبت در رسانه های مختلف جهان درباره این فیلم می گردید که این نشان از شایستگی فیلم برای نماینده بودن ایران در اسکار است.

وی تصریح کرد: من امیدوارم بعد از چندین سال از موفقیت فیلم" بچه های آسمان" بار دیگر" جدایی نادر از سیمین "علاوه بر کاندید شدن جایزه اصلی را نیز نصیب ایران نماید.


[ سه شنبه 4 بهمن 1390 ] [ 11:55 ب.ظ ] [ حامد tatal ]

مقایسه تسلیحات نظامی ایران و امریکا ( پیش بینی جنگ ایران و امریکا توسط یک بسیجی )

مقایسه توان نظامی ایران و امریکا در سال 1388 ( ببینید کی قوی تره ) منبعش هم یک خبر گزاری 

من که میگم ایران لوله هست حالا هر چقدر هم دوست دارید بگید ایران قوی هست ولی فقط تو خاورمیانه البته شاید هم با عربستان هم سطح نباشیم تو نفرات ولی عربستان داری تسلیحات نظامی بسیار پیشرفته است .مطلب بعدی هم پیشبینی یک بسیجی درباره جنگ احتمالی در یک ساعت 
طبق آخرین آمار سرویس اطلاعاتی آمریکا (CIA)، ایالات متحده آمریکا با در اختیار داشتن 48 درصد بودجه نظامی جهان در صدر بزرگترین کشورهای نظامی جهان قرار دارد. این درحالیست که طبق همین آمار، ایران تنها 5 دهم درصد بودجه نظامی جهان را به خود اختصاص داده است.
در این یادداشت برآنیم که اولاً با مقایسه توان نظامی ایران و آمریکا و ثانیاً با تکیه بر نظر سنجی اخیر شورای روابط خارجی (Foreign policy) و مرکز امنیتی آمریکا در مورد وضعیت نظامی آمریکا به تحلیل و بررسی توان نظامی این دو کشور بپردازیم.
 
کشور آمریکا با جمعیتی بالغ بر 304 میلیون نفر، تولید ناخالص ملی 14 تریلیون دلاری و بودجه سالانه نظامی 711 میلیارد دلاری و در اختیار داشتن 2.5 میلیون نفر نیروی نظامی ( 1500000 نفر در حال خدمت و 1000000 به عنوان نیروی ذخیره) بزرگترین قدرت نظامی جهان محسوب می شود.
در مقابل کشور ایران با جمعیتی بالغ بر 70 میلیون نفر، تولید ناخالص ملی 750 میلیارد دلاری و بودجه سالانه نظامی 7 میلیارد دلاری و 895 هزار نفر نیروی نظامی ( 545 هزار نفر در حال خدمت و 350 هزار نفر نیرو به عنوان ذخیره ) یکی از بزرگترین کشورهای نظامی خاورمیانه می باشد.
در این بخش توان نظامی ایران و آمریکا را در چهار بخش تجهیزات نیروی زمینی، نیروی دریایی، نیروی هوائی و تسلیحات هسته ای مقایسه می کنیم.
نیروی زمینی
نوع تجهیزات
آمریکا
ایران
تانک
8023
1613
ماشینهای شناسایی
348
35
ماشینهای زرهی جنگی
6719
610
نفربر
21242
640
توپخانه
8041
8196
بالگرد
5425
311
اگر چه نیروی زمینی آمریکا به لحاظ تجهیزات و امکانات از برتری نسبی نسبت به ایران برخوردار است. با این وجود این نکته را نباید نادیده گرفت که نیروی زمینی آمریکا به نقل از منبع اطلاعاتی خود آمریکا در باتلاق عراق و افغانستان گیر کرده اند.
در نگاهی به سیر تاریخی و جغرافیایی سیاسی آمریکا، قرار گرفتن آمریکا در بین دو اقیانوس اطلس و آرام و عدم وجود تهدید از جانب دو همسایه شمال و جنوب خود (کانادا و مکزیک)، بیشتر تمرکز توان نظامی آمریکا بر روی نیروی دریایی بوده تا نیروی زمینی.
به همین منظور ایالات متحده شاهد ضعف در عملکرد نیروی زمینی خود در جنگ عراق و افغانستان بوده است. در کنار موارد اشاره شده تجربه ای 8 ساله جنگ ایران و عراق که بیشتر تمرکز آن بر روی جنگ زمینی معطوف شده بود تجربه ای گرانبهایی را در اختیار نیروی زمینی ایران قرار داده است. 
نیروی دریایی
نوع تجهیزات
آمریکا
ایران
زیر دریایی
71
6
ناو جنگی
106
5
قایق تندرو
157
320
ناوجنگی مین گذار
9
5
شناور خاکی و آبی
490
21
نیرویی دریایی آمریکا با در اختیار داشتن ناوها و کشتی های جنگی پیشرفته بعنوان قدرت برتر دریایی در خلیج فارس مطرح است. اما نکته قابل تاملی که باعث نگرانی فرماندهان نیروی دریایی آمریکا شده است، قدرت قایق های تندرو نیروی دریایی ایران است. این فرماندهان اذعان کردند که در رزمایش شبیه سازی شده ای که به همین منظور انجام شده است قایق های تندرو ایران می توانند در عرض 5 الی 10 دقیقه، یازده ناو آمریکایی در این منطقه را غرق نمایند.
لازم به ذکر است که ایران سریعترین اژدرهای زیردریایی دنیا را با موفقیت کامل در سال 2007 مورد آزمایش قرار داده است که این موضوع بر نگرانیهای فرماندهان آمریکایی افزوده است.
نیروی هوایی
نوع تجهیزات
آمریکا
ایران
هواپیمای جنگنده
3538
286
بمب افکن دورپرواز
170
0
هواپیمای ترابری
883
136
جنگ افزار الکترونیکی و هواپیمای جاسوسی
159
3
هواپیمای شناسایی
134
6
هواپیمای گارد ساحلی
197
5
هواپیمای ضد زیر دریایی
58
0
هواپیمای واکنش سریع
53
0
نوک پیکان ارتش آمریکا توان موشکی و هوایی آن می باشد. آمریکا با در اختیار داشتن پیشرفته ترین هواپیماهای جنگی و بمب افکن ها و در کنار آن با برخورداری از سامانه موشکی بسیار پیشرفته بعنوان قدرت برتر هوایی دنیا مطرح است. اما موضوعی که باعث احساس خطر فرماندهان نیروی هوایی آمریکا شده است، پیشرفت های اخیر ایران در ساخت و تولید انبوه موشک با کاربرد و برد مختلف و همچنین خریداری موشک های هدایت شونده و سیستم های راداری بسیار پیشرفته از کشور روسیه است.      

بقیه در ادامه نوشته


ادامه نوشته
[ سه شنبه 4 بهمن 1390 ] [ 12:28 ق.ظ ] [ حامد tatal ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

یکی برای همه
همه برای ایران

IRAN
 

.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
بک لینک طراحی سایت
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic